Wyszukaj oferty

Kiedy
Gdzie
Miasto
Transport
Kategorie
Promocja, last minute
Udogodnienia
Cena minimalna
Cena maksymalna
Zamów katalog
Nie masz czasu?

Wycieczki szkolne

Zapraszamy na wycieczki! Miła odmiana zdobywania wiedzy ;)

 

Dlaczego warto podróżować z nami?

 • Proponowane imprezy organizujemy sami, zatem ceny są konkurencyjne.
 • Jako organizator posiadamy niezbędne zezwolenia na organizację imprez w kraju i za granicą, a także posiadamy gwarancję ubezpieczeniową OC w TU Signal Iduna SA
 • Rzetelnie kalkulujemy ceny.
 • Zawsze ubezpieczamy wszystkich naszych uczestników.
 • Opiekę nad grupami zawsze sprawuje osoba wykwalifikowana: pilot – przewodnik.
 • Proponujemy wygodne i bezpieczne autokary, dbając o to, aby ich stan techniczny kontrolowany był przed każdym wyjazdem.
 • Proponujemy sprawdzone bazy noclegowe.
 • Dla kadry pedagogicznej przewidujemy miejsca bezpłatne.

 

Nasze propozycje wycieczek szkolnych

WYCIECZKI SZKOLNE - KRAJOWE    |      WYCIECZKI SZKOLNE ZAGRANICZNE

 

Jak zamówić wycieczkę?

Można po prostu zadzwonić na numer telefonu 81 743 76 56 lub 726 06 56 66– od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 18.00 lub wysłać e-mail: biuro@watra-travel.pl

Program i kalkulację przygotowujemy najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych.

Na życzenie Państwa, nasz przedstawiciel, w umówionym terminie może spotkać się z przedstawicielem klasy, aby omówić szczegóły, przedstawić i przedyskutować program, podpisać zamówienie i ustalić dogodne terminy wpłat.

Dla ułatwienia złożenia zamówienia, możecie skorzystać z gotowego szablonu "Druk zamówienia wycieczki" (do wypełnienia w edytorze tekstu).

 


Ważne informacje dodatkowe

 

Nasza oferta

Przedstawione w folderze programy to jedynie wybrane, cieszące się największym powodzeniem, propozycje programowe. Chętnie jednak zmodyfikujemy każdy program lub zrealizujemy inne Wasze ciekawe pomysły. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i propozycje.

Termin wycieczki

Wszystkie zaproponowane wycieczki mogą być zrealizowane w dowolnych terminach, najdogodniejszych dla Was.

Programy

Nasze programy przygotowują specjaliści w zakresie planowania imprez dla dzieci i młodzieży.
Wszystkie programy dostosowywane są do wieku uczestników, ich kondycji fizycznej, ale również z dbałością, aby żadna ciekawostka regionu czy miejscowości nie była pominięta.
Zawsze też doradzamy na co warto i trzeba się zdecydować.

Cena i warunki płatności

Ceny obejmują zawsze podstawowy zakres świadczeń. Jednak na Wasze życzenie możemy wkalkulować w cenę wycieczki świadczenia dodatkowe.
Wysokość ceny zależy od: terminu wycieczki, ilości uczestników, miejsca wyjazdu, a przy wyjazdach zagranicznych istotny wpływ na koszt ma również kurs walut.

Przy podpisywaniu zamówienia prosimy o wpłatę zaliczki ok. 30% wartości imprezy. Pozostałych wpłat można dokonywać w ratach. Jednak na życzenie Klienta możemy ustalić indywidualne zasady płatności.
Zawsze jednak prosimy Zamawiającego, aby całość kosztów zamawianej wycieczki opłacona była najpóźniej na 7 dni przed datą planowanego wyjazdu.

Druk pomocny przy zamówieniu wycieczki:

|zamknij okno
istambul-1.jpg

Bułgaria - Turcja

Zielona Szkoła

Bułgaria / Wycieczka szkolna

Udogodnienia: Wycieczki szkolne

Pokoje: Wg oferty

Wyżywienie: BB

Wycieczka szkolna lub Zielona szkoła

Bułgaria + Turcja

Złote Piaski - Kaliakra - Bałczik - Warna - Istambuł - Belgrad

Brak dostępnych terminów w tej chwili

1 dzień  wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry i Rumunię do Bułgarii.
W czasie przejazdu krótkie postoje na posiłki płatne we własnym zakresie.

2 dzień  - przyjazd do Bułgarii do ZŁOTYCH PIASKÓW w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień  – po śniadaniu pobyt wypoczynkowy na wybrzeżu Morza Czarnego, kąpiel i plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień -  po śniadaniu przejazd na PRZYLĄDEK KALIAKRA z opadającymi ku morzu stromymi skałami, zwiedzanie ruin starożytnej twierdzy. Przejazd do miejscowości BAŁCZIK - zwiedzanie letniej rezydencji królowej rumuńskiej, ogrodu botanicznego z drugą co do wielkości w Europie kolekcją kaktusów. Powrót do Złotych Piasków, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień   – po śniadaniu wycieczka do WARNY (zwiedzanie portu, spacer po nadmorskim parku - mauzoleum Władysława Warneńczyka, katedra, bazar). Powrót do Złotych Piasków w godzinach popołudniowych. Odpoczynek - pobyt na wybrzeżu Morza Czarnego, kąpiel i plażowanie, zakupy, obiadokolacja.

6 dzień – po śniadaniu pobyt wypoczynkowy na wybrzeżu Morza Czarnego, kąpiel i plażowanie, obiadokolacja. Wykwaterowanie z hotelu, pobranie prowiantu na śniadanie.  Ok. godz. 22.00 wyjazd w stronę Turcji.

7 dzień  – przyjazd do Istambułu w godzinach rannych. Zwiedzanie ISTAMBUŁU z przewodnikiem: Hagia Sofia (Kościół Mądrości Bożej) - arcydzieło sztuki bizantyjskiej z VI w., później jedna z najsłynniejszych muzułmańskich świątyń, Błękitny Meczet - najwspanialszy przykład klasycznego okresu sztuki islamskiej, Pałac Sułtański Topkapi - niegdyś polityczne centrum imperium osmańskiego, Hipodrom. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień - po śniadaniu c.d. zwiedzania: Pałac Sułtański Dolmabahce, Bazar Egipski, rejs statkiem po Cieśninie Bosfor, czas wolny i możliwość zakupów na Wielkim Bazarze - jednym z największych centrów handlowych Europy (ok. 4000 sklepików). Przejazd jednym z mostów nad Cieśniną Bosfor do azjatyckiej części miasta. Wyjazd z Istambułu w godz. popołudniowych. Przejazd tranzytowy przez Turcję
i Bułgarię. Po drodze krótkie postoje na posiłki płatne we własnym zakresie. Przyjazd do hotelu w okolice Sofii. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień  - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w stronę Serbii. Przejazd do Belgradu. Zwiedzanie BELGRADU – Park Kalemegdan z ruinami rzymskiej warowni i Twierdzą Kalemegdan z XVIII wieku, pomnik Wdzięczności dla Francji, Bulwar Kniazia Michała, cerkwie, budynek Muzeum Narodowego i Teatru Narodowego, Synagoga i Stare Miasto. Przejazd tranzytowy przez Serbię i Węgry. Krótkie postoje na posiłki płatne we własnym zakresie.

10 dzień - Przejazd tranzytowy przez Węgry i Słowację. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.
 

W cenie wycieczki zapewniamy:

 • transport  autokarem  marki zachodniej  z wc, klimatyzacją, barkiem, dvd,
 • noclegi w hotelach w Złotych Piaskach, Istambule i w okolicach Sofii (pokoje 2- 4-os. z łazienkami),
 • wyżywienie zgodnie z programem,
 • opiekę polskiego pilota,
 • ubezpieczenie

Cena nie obejmuje:

 • opłaty za wizę ok. 15 Eur/os.,
 • kosztów programowych (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnika w Istambule i Belgradzie) -  60 Eur/os.,
 • komunikacji miejskiej na terenie Istambułu,
 • wyżywienia w czasie przejazdu.

 

Uwaga! W celu sprawnej realizacji programu część przejazdów po Istambule będzie realizowana środkami komunikacji miejskiej.  
 

Jeśli jesteście zainteresowani kalkulacją takiej wycieczki prosimy o kontakt mailowy lub o wypełnienie Formularza (do pobrania poniżej) i przesłanie go do nas mailem: biuro@watra-travel.pl  lub faxem 81 743 77 75

 

MiejscowośćMiejsce odjazduGodz. odjazduDopłataInformacje dodatkowe
|zamknij okno

Biuro Podróży WATRA TRAVEL, 20-016, ul. Narutowicza 30 tel. +48 81 743 76 56, +48 22 389 76 56, tel. kom. +48 726 06 56 66 fax. +48 81 743 77 75,

design & engine: adm-media.pl