Wyszukaj oferty

Kiedy
Gdzie
Miasto
Transport
Kategorie
Promocja, last minute
Udogodnienia
Cena minimalna
Cena maksymalna
Zamów katalog
Nie masz czasu?

Wycieczki szkolne

Zapraszamy na wycieczki! Miła odmiana zdobywania wiedzy ;)

 

Dlaczego warto podróżować z nami?

 • Proponowane imprezy organizujemy sami, zatem ceny są konkurencyjne.
 • Jako organizator posiadamy niezbędne zezwolenia na organizację imprez w kraju i za granicą, a także posiadamy gwarancję ubezpieczeniową OC w TU Signal Iduna SA
 • Rzetelnie kalkulujemy ceny.
 • Zawsze ubezpieczamy wszystkich naszych uczestników.
 • Opiekę nad grupami zawsze sprawuje osoba wykwalifikowana: pilot – przewodnik.
 • Proponujemy wygodne i bezpieczne autokary, dbając o to, aby ich stan techniczny kontrolowany był przed każdym wyjazdem.
 • Proponujemy sprawdzone bazy noclegowe.
 • Dla kadry pedagogicznej przewidujemy miejsca bezpłatne.

 

Nasze propozycje wycieczek szkolnych

WYCIECZKI SZKOLNE - KRAJOWE    |      WYCIECZKI SZKOLNE ZAGRANICZNE

 

Jak zamówić wycieczkę?

Można po prostu zadzwonić na numer telefonu 81 743 76 56 lub 726 06 56 66– od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 18.00 lub wysłać e-mail: biuro@watra-travel.pl

Program i kalkulację przygotowujemy najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych.

Na życzenie Państwa, nasz przedstawiciel, w umówionym terminie może spotkać się z przedstawicielem klasy, aby omówić szczegóły, przedstawić i przedyskutować program, podpisać zamówienie i ustalić dogodne terminy wpłat.

Dla ułatwienia złożenia zamówienia, możecie skorzystać z gotowego szablonu "Druk zamówienia wycieczki" (do wypełnienia w edytorze tekstu).

 


Ważne informacje dodatkowe

 

Nasza oferta

Przedstawione w folderze programy to jedynie wybrane, cieszące się największym powodzeniem, propozycje programowe. Chętnie jednak zmodyfikujemy każdy program lub zrealizujemy inne Wasze ciekawe pomysły. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i propozycje.

Termin wycieczki

Wszystkie zaproponowane wycieczki mogą być zrealizowane w dowolnych terminach, najdogodniejszych dla Was.

Programy

Nasze programy przygotowują specjaliści w zakresie planowania imprez dla dzieci i młodzieży.
Wszystkie programy dostosowywane są do wieku uczestników, ich kondycji fizycznej, ale również z dbałością, aby żadna ciekawostka regionu czy miejscowości nie była pominięta.
Zawsze też doradzamy na co warto i trzeba się zdecydować.

Cena i warunki płatności

Ceny obejmują zawsze podstawowy zakres świadczeń. Jednak na Wasze życzenie możemy wkalkulować w cenę wycieczki świadczenia dodatkowe.
Wysokość ceny zależy od: terminu wycieczki, ilości uczestników, miejsca wyjazdu, a przy wyjazdach zagranicznych istotny wpływ na koszt ma również kurs walut.

Przy podpisywaniu zamówienia prosimy o wpłatę zaliczki ok. 30% wartości imprezy. Pozostałych wpłat można dokonywać w ratach. Jednak na życzenie Klienta możemy ustalić indywidualne zasady płatności.
Zawsze jednak prosimy Zamawiającego, aby całość kosztów zamawianej wycieczki opłacona była najpóźniej na 7 dni przed datą planowanego wyjazdu.

Druk pomocny przy zamówieniu wycieczki:

|zamknij okno
jaskinia-raj.jpg

Góry Świętokrzyskie

Zielona Szkoła

Polska / Wycieczka szkolna

Udogodnienia: Wycieczki szkolne

Pokoje: Wg oferty

Wyżywienie: HB

Góry Świętokrzyskie: Św. Katarzyna - Łysica - Kielce - Chęciny - Jaskinia Raj - Jędrzejów...

Brak dostępnych terminów w tej chwili

Dzień 1
Przejazd do miejscowości Św. Katarzyna. Wejście na  Łysicę (612 m n.p.m.) szlakiem prowadzącym obok kapliczki i źródełka św. Franciszka na terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Przejazd do Bodzentyna. Zakwaterowanie w domu agroturystycznym/ośrodku wypoczynkowym. Kolacja. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Kielc. Spacer po mieście: źródełko miłości, park miejski, kielecki deptak czyli ul. Henryka Sienkiewicza - główna w mieście, wzgórze zamkowe z placem katedralnym, ul. Jana Pawła II, aleja gwiazd, rezerwat Kadzielnia z największym skupiskiem jaskiń regionu świętokrzyskiego. Czas wolny. Przejazd do Chęcin - zwiedzanie ruin potężnego trzynastowiecznego zamku w Chęcinach – wzniesionego przez Kazimierza Wielkiego, a zniszczonego w 1607 roku podczas rokoszu Zebrzydowskiego. W programie również  Jaskinia Raj, jedna z najpiękniejszych w Polsce. Przejazd do Jędrzejowa: wizyta w Muzeum Zegarów Słonecznych (jedno z trzech w Europie), które w swoich zbiorach posiada ok. 500 zegarów i przyrządów astronomicznych. Powrót do Bodzentyna. Kolacja w formie grilla/ogniska.

Dzień 3
Śniadanie. Wykwaterowanie z pokoi. Przejazd do Świętego Krzyża, zwiedzanie klasztoru Benedyktynów z relikwiami drzewa Krzyża Świętego i zmumifikowanymi zwłokami  księcia Jeremiego Wiśniowieckiego.  Z tarasu widokowego rozciąga się niezwykle malownicza panorama na okoliczne wsie. Drogą Królewską zejdziemy do Nowej Słupi . Spacer po mieście. Czas wolny na posiłek. Przejazd do Krzemionek Opatowskich, zwiedzanie kopalni krzemienia i zrekonstruowanego fragmentu osady neolitycznej. Powrót.

 

W cenie wycieczki zapewnimy:

 • transport autokarem (wyjazd z Lublina lub okolic)
 • zakwaterowanie
 • wyżywienie: 2 śniadania, 1 kolację, 1 kolację przy grillu lub ognisko
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie NNW
 • podatek VAT

 

Uwagi

Cena nie zawiera biletów wstępu - koszt od osoby ok. 60 zł.

Koszt transportu moze ulec zmianie - uzależniony jest m.in. od liczebności grupy, miejsca wyjazdowego.

 

 

Uwagi: Pilot nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów. W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za realizację zajęć dydaktycznych prowadzonych przez nauczycieli. Nie ingerujemy w zawartość merytoryczną realizowanego w trakcie wyjazdu programu nauczania.

 

Jeśli jesteście zainteresowani kalkulacją takiej wycieczki prosimy o kontakt mailowy lub o wypełnienie Formularza (do pobrania poniżej) i przesłanie go do nas mailem: biuro@watra-travel.pl lub faxem 81 743 77 75

 

MiejscowośćMiejsce odjazduGodz. odjazduDopłataInformacje dodatkowe
Lublin miejsce wyjazdu do uzgodnienia z grupą 00:00 transport zawarty w cenie pakietu
Inne miejsce/miasto miejsce wyjazdu do uzgodnienia z grupą 00:00 transport zawarty w cenie pakietu
|zamknij okno

Biuro Podróży WATRA TRAVEL, 20-016, ul. Narutowicza 30 tel. +48 81 743 76 56, +48 22 389 76 56, tel. kom. +48 726 06 56 66 fax. +48 81 743 77 75,

design & engine: adm-media.pl