Wyszukaj oferty

Kiedy
Gdzie
Miasto
Transport
Kategorie
Promocja, last minute
Udogodnienia
Cena minimalna
Cena maksymalna
Zamów katalog
Nie masz czasu?

Wycieczki szkolne

Zapraszamy na wycieczki! Miła odmiana zdobywania wiedzy ;)

 

Dlaczego warto podróżować z nami?

 • Proponowane imprezy organizujemy sami, zatem ceny są konkurencyjne.
 • Jako organizator posiadamy niezbędne zezwolenia na organizację imprez w kraju i za granicą, a także posiadamy gwarancję ubezpieczeniową OC w TU Signal Iduna SA
 • Rzetelnie kalkulujemy ceny.
 • Zawsze ubezpieczamy wszystkich naszych uczestników.
 • Opiekę nad grupami zawsze sprawuje osoba wykwalifikowana: pilot – przewodnik.
 • Proponujemy wygodne i bezpieczne autokary, dbając o to, aby ich stan techniczny kontrolowany był przed każdym wyjazdem.
 • Proponujemy sprawdzone bazy noclegowe.
 • Dla kadry pedagogicznej przewidujemy miejsca bezpłatne.

 

Nasze propozycje wycieczek szkolnych

WYCIECZKI SZKOLNE - KRAJOWE    |      WYCIECZKI SZKOLNE ZAGRANICZNE

 

Jak zamówić wycieczkę?

Można po prostu zadzwonić na numer telefonu 81 743 76 56 lub 726 06 56 66– od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 18.00 lub wysłać e-mail: biuro@watra-travel.pl

Program i kalkulację przygotowujemy najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych.

Na życzenie Państwa, nasz przedstawiciel, w umówionym terminie może spotkać się z przedstawicielem klasy, aby omówić szczegóły, przedstawić i przedyskutować program, podpisać zamówienie i ustalić dogodne terminy wpłat.

Dla ułatwienia złożenia zamówienia, możecie skorzystać z gotowego szablonu "Druk zamówienia wycieczki" (do wypełnienia w edytorze tekstu).

 


Ważne informacje dodatkowe

 

Nasza oferta

Przedstawione w folderze programy to jedynie wybrane, cieszące się największym powodzeniem, propozycje programowe. Chętnie jednak zmodyfikujemy każdy program lub zrealizujemy inne Wasze ciekawe pomysły. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i propozycje.

Termin wycieczki

Wszystkie zaproponowane wycieczki mogą być zrealizowane w dowolnych terminach, najdogodniejszych dla Was.

Programy

Nasze programy przygotowują specjaliści w zakresie planowania imprez dla dzieci i młodzieży.
Wszystkie programy dostosowywane są do wieku uczestników, ich kondycji fizycznej, ale również z dbałością, aby żadna ciekawostka regionu czy miejscowości nie była pominięta.
Zawsze też doradzamy na co warto i trzeba się zdecydować.

Cena i warunki płatności

Ceny obejmują zawsze podstawowy zakres świadczeń. Jednak na Wasze życzenie możemy wkalkulować w cenę wycieczki świadczenia dodatkowe.
Wysokość ceny zależy od: terminu wycieczki, ilości uczestników, miejsca wyjazdu, a przy wyjazdach zagranicznych istotny wpływ na koszt ma również kurs walut.

Przy podpisywaniu zamówienia prosimy o wpłatę zaliczki ok. 30% wartości imprezy. Pozostałych wpłat można dokonywać w ratach. Jednak na życzenie Klienta możemy ustalić indywidualne zasady płatności.
Zawsze jednak prosimy Zamawiającego, aby całość kosztów zamawianej wycieczki opłacona była najpóźniej na 7 dni przed datą planowanego wyjazdu.

Druk pomocny przy zamówieniu wycieczki:

|zamknij okno
rzym-2.jpg

Włochy

Zielona Szkoła we Włoszech

Włochy / Wycieczka szkolna

Udogodnienia: Wycieczki szkolne

Pokoje: Wg oferty

Wyżywienie: HB

Zielona szkoła lub Wycieczka szkolna

WŁOCHY  9 dni: Rimini - Asyż - Rzym - Watykan - Wenecja

Brak dostępnych terminów w tej chwili

Program:


1 dzień

Wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przejazd przez Czechy i Austrię.

2 dzień
Nocny przejazd przez Austrię. Przyjazd do Rimini w godz. południowych. Zakwaterowanie, odpoczynek po podróży, spacer. Nocleg.

3 dzień
Po śniadaniu odpoczynek w Rimini, kąpiel, plażowanie. Nocleg.  

4 dzień
Po śniadaniu wyjazd do San Marino. Obejrzymy: Piazza della Liberte - centralny punkt miasta opasanego XVI-wiecznymi murami, ze wspaniałą panoramą na dolinę rzeki Marecchia Pośrodku, przed Palazzo del Governo stoi pomnik Wolności, Palazzo della Posta na Piazza della Liberte - siedzibę urzędu pocztowego, Bazylikę San Marino, Tre Torri (Trzy Wieże) lub Tre Penne (Trzy Pióra) - trzy średniowieczne fortece wznoszące się nad miastem. W godzinach popołudniowych powrót do Rimini.

5 dzień                                                                                               
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przyjazd do Asyżu - miasta św. Franciszka. Zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka, Piazza Comune, Bazyliki św. Klary, Bazyliki Matki Boskiej Anielskiej. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu.  Zakwaterowanie, nocleg.

6 dzień
Po śniadaniu przejazd do Watykanu. Zwiedzanie: Placu oraz Bazyliki św. Piotra, przejście do grobu Papieża Jana Pawła II, chwila zadumy, modlitwa. Zamek Św. Anioła i spacer po Rzymie barokowym: Plac Navona, Panteon, Plac Wenecki, Kapitol, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański ze słynnymi schodami. Powrót do hotelu na nocleg.

7 dzień                                                                                                  
Po śniadaniu przejazd do Rzymu. Zwiedzanie Bazyliki Santa Maria Maggiore, Bazyliki św. Jana na Lateranie, Świętych Schodów w Kaplicy Santa Santorium, Starożytny Rzym; Coloseum, Łuk Konstantyna, Forum Romanum. W godz. popołudniowych przejazd na nocleg w okolice Padwy. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Wenecji. Spacer po mieście: Plac Św. Marka - rejs Canale Grande, Piazzetta Pizza di San Marco, wzorowana na kościele Dwunastu Apostołów w Konstantynopolu, Bazylika św. Marka, słynny Most Westchnień, Pałac Dożów, Wieża Zegarowa, Most i dzielnica Rialto. Wyjazd z Wenecji w godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Austrię i Czechy do Polski.       

9 dzień
Przyjazd do Poniatowej w godz. wieczornych.W pakiecie wycieczki zapewniamy:                                                                                 

 • przejazd autokarem (video, barek, wc),
 • 6 noclegów (3 noclegi w Rimini, 2 noclegi w hotelu w okolicach Rzymu, 1 nocleg w okolicach Padwy),
 • 6 śniadań kontynentalnych,
 • usługi przewodnika w Rzymie,
 • ubezpieczenie NNW + KL,
 • opiekę pilota (nie oprowadza po muzeach),
 • podatek VAT. 

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępów do zwiedzanych obiektów,
 • biletów komunikacji miejskiej,
 • obiadokolacji. Istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji w cenie 5,5 Euro/dzień (płatne w Polsce),

 

 

Uwagi: Pilot nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów. W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za realizację zajęć dydaktycznych prowadzonych przez nauczycieli. Nie ingerujemy w zawartość merytoryczną realizowanego w trakcie wyjazdu programu nauczania.

 

Jeśli jesteście zainteresowani kalkulacją takiej wycieczki prosimy o kontakt mailowy lub o wypełnienie Formularza (do pobrania poniżej) i przesłanie go do nas mailem: biuro@watra-travel.pl lub faxem 81 743 77 75

 

 

MiejscowośćMiejsce odjazduGodz. odjazduDopłataInformacje dodatkowe
Lublin miejsce wyjazdu do uzgodnienia z grupą 00:00 transport zawarty w cenie pakietu
Inne miejsce/miasto miejsce wyjazdu do uzgodnienia z grupą 00:00 transport zawarty w cenie pakietu
|zamknij okno

Biuro Podróży WATRA TRAVEL, 20-016, ul. Narutowicza 30 tel. +48 81 743 76 56, +48 22 389 76 56, tel. kom. +48 726 06 56 66 fax. +48 81 743 77 75,

design & engine: adm-media.pl