Wyszukaj oferty

Kiedy
Gdzie
Miasto
Transport
Kategorie
Promocja, last minute
Udogodnienia
Cena minimalna
Cena maksymalna
Zamów katalog
Nie masz czasu?

Wycieczki szkolne zagraniczne

provence-1.jpg

FRANCJA - Lazurowe Wybrzeże

Dzień 1: wyjazd z Polski w godzinach porannych, przejazd przez Polskę,  Czechy, Austrię i Włochy do Francji. W czasie przejazdu krótkie postoje na posiłki organizowane we własnym zakresie.
 

Dzień 2: przyjazd na miejsce w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie na kempingu, obiadokolacja. Nocleg.
 

Dzień 3: po śniadaniu wypoczynek na plaży, kąpiel i plażowanie. Czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.
 

Dzień 4: po śniadaniu wyjazd do NICEI, spacer Promenade des Anglais do Parku Alberta I, spacer niezwykle urokliwymi ulicami starego miasta do Katedry Św. Reparaty, wejście na dawne wzgórze zamkowe, skąd rozpościera się wspaniały widok na całe miasto. Następnie przejazd do perfumerii w miasteczku EZE, którego naj­starsza część znajduje się na wierzchołku wzgórza, z którego rozpościera się panorama na Morze Ligu­ryjskie. Wizyta w fabryce perfum Fragonard. Poza możliwością dokonania zakupów będziemy mogli również poznać tajniki produkcji perfum i ko­smetyków tej znanej firmy. Przejazd do KSIĘSTWA MONACO, spacer po jednym z najwspanialszych kurortów na świecie, zwiedzanie niezwykle bogatej kolekcji Muzeum Oceanograficznego, zwiedzanie Katedry Św. Mikołaja, w której pochowano Księżną Greace oraz Księcia Rainiera, spacer pod siedzibę rodu Grimaldich - Pałac Książęcy, przejście wzdłuż portu oraz miejsca, gdzie każdego roku startują zawodnicy Formuły 1 do MONTE CARLO z jego wspaniałymi hotelami, Centrum Kongresowym oraz Kasynem Garnier, któremu malutkie państwo zawdzięcza swoje bogactwo i sławę. Powrót na obiadokolację, nocleg.
 

Dzień 5: po śniadaniu wypoczynek nad morzem, w godzinach popołudniowych spacer do BIOT, miasteczko słynące z wyrobów ze szkła oraz hut, gdzie na miejscu można obejrzeć sposób tworzenia
i kształtowania wielokolorowych wyrobów. Powrót na kemping. Obiadokolacja, nocleg.
 

Dzień 6: po śniadaniu przejazd do SAINT TROPEZ  - jednego z naj­bardziej znanych miast na francuskim wybrzeżu Morza Śródziemnego, położonego nad zatoką o tej samej nazwie. Malowniczy port i typowe uliczki stanowią atrakcję przez cały rok. Saint Tropez to miejsce, w którym znajduje się posterunek policji najsłynniejszego żandarma świata. Przejazd do CANNES - miasta, w którym od 1946 roku odbywa się najsłynniejszy w Europie festiwal filmowy. Spacer Aleją Gwiazd i Bulwarem La Croisette, przy którym usado­wiły się luksusowe hotele, galerie, butiki i inne eksklu­zywne sklepiki. Powrót na kemping w godzinach wieczornych. Obiadokolacja, nocleg.
 

Dzień 7: po śniadaniu wyjazd do największego w Europie KANIONU VERDON – przejazd malowniczą drogą na wysokości do 400 m n.p.m. oraz wypoczynek nad Jeziorem Św. Krzyża. W godz. popołudniowych powrót na kemping. Obiadokolacja i nocleg.
 

Dzień 8: po śniadaniu wypoczynek na plaży, kąpiel i plażowanie. Czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.
 

Dzień 9: po śniadaniu wykwaterowanie z mobile-homów, sprzątanie. W godzinach południowych wyjazd do kraju. Bezpośredni przejazd przez Włochy, Austrię i Czechy do Polski.
 

Dzień 10: przyjazd do Poniatowej w godzinach wieczornych.


 

W pakiecie wycieczki zapewniamy:

  • zakwaterowanie: 7 noclegów na kempingu Pylon na Lazurowym Wybrzeżu, ok. 300 m od morza, mobil home 4-os.(jeden pokój łóżko małżeńskie, drugi dwa osobne łóżka, łazienka z prysznicem, umywalka, WC, ciepła woda, aneks kuchenny z lodówką, meble ogrodowe),
  • wyżywienie: 3 obiadokolacje w restauracji,
  • przejazd autokarem (wc, klimatyzacja, cafe bar, video),
  • ubezpieczenie NNW i KL do 10 000 €,
  • opłatę klimatyczną,
  • opieka pilota,

Cena nie zawiera:

  • kaucji zwrotnej za mobile-home - 100€
  • taksa klimatyczna płatna na miejscu -  5 €/os.
  • opłaty za niewysprzątany mobile-home - 50 €

Należy zabrać pościel lub można wypożyczyć na miejscu, koszt 30 €/tydzień + 30 € kaucja zwrotna

« wróć

Biuro Podróży WATRA TRAVEL, 20-016, ul. Narutowicza 30 tel. +48 81 743 76 56, +48 22 389 76 56, tel. kom. +48 726 06 56 66 fax. +48 81 743 77 75,

design & engine: adm-media.pl