Wyszukaj oferty

Kiedy
Gdzie
Miasto
Transport
Kategorie
Promocja, last minute
Udogodnienia
Cena minimalna
Cena maksymalna
Zamów katalog
Nie masz czasu?

Wycieczki szkolne zagraniczne

costabrava-widok-11.jpg

HISZPANIA - Costa Brava +Monaco

1 dzień  - zbiórka uczestników zielonej szkoły w godz. rannych. Przejazd przez Polskę w kierunku Hiszpanii. W czasie przejazdu postoje na posiłki płatne we własnym zakresie.

2 dzień - bezpośredni przejazd przez Francję w kierunku Hiszpanii, przejazd do LLORET DE MAR lub BLANES, najbardziej znanych miejscowości na katalońskim COSTA BRAVA, zakwaterowanie w hotelu, plażowanie i odpoczynek, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień - po śniadaniu pobyt wypoczynkowy na Wybrzeżu Costa Brava, zajęcia dydaktyczne, czas wolny na gry i zabawy sportowe, kąpiele morskie i plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.

4 dzień - po śniadaniu wyjazd do BARCELONY. Przejazd na Stadion Camp Nou, zwiedzanie stadionu
i  Muzeum Klubowego. Spacer po Parku Guell wypełnionym pracami Antoniego Gaudiego, m.in. kolumnami tworzącymi Salę Stu Kolumn, wykładanymi potłuczoną ceramiką ławkami oraz słynną ceramiczną salamandrą. Przejazd do słynnych budynków: Casa Batllo, Casa Ametller, Casa Mila oraz do kościoła Sagrada Familia. Przejazd do Kolumny Kolumba oraz stojących nieopodal budynków Arsenału
i Stoczni Królewskich, spacer słynnymi barcelońskimi alejami Las Ramblas (Rambla Santa Monica, Rambla de los Capuchinos) obok Plaza Real do Teatro del Liceo, przejście do serca Barcelony - Barrio Gotic, spacer po dzielnicach: Gotyckiej i Katedralnej, zwiedzanie Katedry Św. Eulalii - jednej
z najokazalszych budowli sakralnych w Europie. Przejazd na Wzgórze Montjuic ze Stadionem Olimpijskim a następnie na Plac Hiszpański w kierunku Palacio Nacional.  Wieczorem udział w spektaklu świetlnych fontann tańczących w rytm muzyki. Powrót na nocleg ok. godz. 23.30 (suchy prowiant za obiadokolację), nocleg.

5 dzień - po śniadaniu pobyt wypoczynkowy na Wybrzeżu Costa Brava, zajęcia dydaktyczne, kąpiele morskie i plażowanie, wizyta w ogrodzie botanicznym w Blanes. Obiadokolacja, nocleg.

6 dzień - po śniadaniu przejazd do GIRONY – spacer do kolegiaty St. Felix - budowli służącej jako bastion obronny od strony rzeki Onar, zwiedzanie katedry z wspaniałą Capilla Mayor, w której podziwiać można wielki ołtarz pokryty płaskorzeźbami przedstawiającymi sceny z Nowego Testamentu, przejście do kościoła z klasztorem Dominikanów. Powrót w godzinach popołudniowych. Odpoczynek, obiadokolacja, możliwość wyjścia fakultatywnie na dyskotekę. Nocleg.

7 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Pobyt wypoczynkowy na plaży, czas wolny na gry
i zabawy sportowe, zakupy. Obiadokolacja. Ok. godz. 21.00 wyjazd w kierunku Francji.

8 dzień - w godz. rannych przyjazd do KSIĘSTWA MONACO. Zwiedzanie bogatej kolekcji Muzeum Oceanograficznego, które w unikalny sposób prezentuje faunę i florę Morza Śródziemnego, zwiedzanie Katedry Św. Mikołaja, w której pochowano wielu członków rodziny Grimaldich, spacer pod Pałac Książęcy Grimaldich, przejście wzdłuż portu oraz miejsca, gdzie każdego roku startują zawodnicy Formuły 1 do kościoła Saint Devote, patronki Monaco, przejście do MONTE CARLO z jego wspaniałymi hotelami, Centrum Kongresowym oraz Kasynem Garnier. Wyjazd po 9 godzinnym postoju. Przejazd przez Włochy w kierunku Polski.

9 dzień – kontynuacja przejazdu do Polski przez Austrię i Czechy. W czasie przejazdu krótkie postoje na posiłki we własnym zakresie. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych/nocnych.

 

W cenie wycieczki zapewniamy:

  • przejazd autokarem - klimatyzacja, wc, dvd,
  • 5 noclegów w hotelu/apartamentach w Blanes,
  • wyżywienie: śniadania (5) oraz obiadokolacje (6) podczas pobytu w Hiszpanii,
  • realizację wycieczek programowych,
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
  • opiekę przewodnika w Barcelonie
  • opiekę  pilota,
  • ubezpieczenie NNW, KL oraz bagaż,
  • podatek VAT.

 

Uwagi: Pilot nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów. W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za realizację zajęć dydaktycznych prowadzonych przez nauczycieli. Nie ingerujemy w zawartość merytoryczną realizowanego w trakcie wyjazdu programu nauczania.

« wróć

Biuro Podróży WATRA TRAVEL, 20-016, ul. Narutowicza 30 tel. +48 81 743 76 56, +48 22 389 76 56, tel. kom. +48 726 06 56 66 fax. +48 81 743 77 75,

design & engine: adm-media.pl