Wyszukaj oferty

Kiedy
Gdzie
Transport
Kategorie
Promocja, last minute
Udogodnienia
Cena minimalna
Cena maksymalna
Zamów katalog
Nie masz czasu?

Wyniki wyszukiwania

|zamknij okno
jaskinia-raj.jpg

Góry Świętokrzyskie

Zielona Szkoła

Polska / Wycieczka szkolna

Udogodnienia: Wycieczki szkolne

Pokoje: Wg oferty

Wyżywienie: HB

Góry Świętokrzyskie: Św. Katarzyna - Łysica - Kielce - Chęciny - Jaskinia Raj - Jędrzejów...

KodTerminCenaDodatkowe opcjeRezerwuj
IX-X 2015 01-09-2017 — 30-10-2017 cena kalkulowana idnywidualnie dla grupy
III-VI 2016 01-03-2018 — 30-06-2018 cena kalkulowana idnywidualnie dla grupy

Dzień 1
Przejazd do miejscowości Św. Katarzyna. Wejście na  Łysicę (612 m n.p.m.) szlakiem prowadzącym obok kapliczki i źródełka św. Franciszka na terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Przejazd do Bodzentyna. Zakwaterowanie w domu agroturystycznym/ośrodku wypoczynkowym. Kolacja. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Kielc. Spacer po mieście: źródełko miłości, park miejski, kielecki deptak czyli ul. Henryka Sienkiewicza - główna w mieście, wzgórze zamkowe z placem katedralnym, ul. Jana Pawła II, aleja gwiazd, rezerwat Kadzielnia z największym skupiskiem jaskiń regionu świętokrzyskiego. Czas wolny. Przejazd do Chęcin - zwiedzanie ruin potężnego trzynastowiecznego zamku w Chęcinach – wzniesionego przez Kazimierza Wielkiego, a zniszczonego w 1607 roku podczas rokoszu Zebrzydowskiego. W programie również  Jaskinia Raj, jedna z najpiękniejszych w Polsce. Przejazd do Jędrzejowa: wizyta w Muzeum Zegarów Słonecznych (jedno z trzech w Europie), które w swoich zbiorach posiada ok. 500 zegarów i przyrządów astronomicznych. Powrót do Bodzentyna. Kolacja w formie grilla/ogniska.

Dzień 3
Śniadanie. Wykwaterowanie z pokoi. Przejazd do Świętego Krzyża, zwiedzanie klasztoru Benedyktynów z relikwiami drzewa Krzyża Świętego i zmumifikowanymi zwłokami  księcia Jeremiego Wiśniowieckiego.  Z tarasu widokowego rozciąga się niezwykle malownicza panorama na okoliczne wsie. Drogą Królewską zejdziemy do Nowej Słupi . Spacer po mieście. Czas wolny na posiłek. Przejazd do Krzemionek Opatowskich, zwiedzanie kopalni krzemienia i zrekonstruowanego fragmentu osady neolitycznej. Powrót.

 

W cenie wycieczki zapewnimy:

  • transport autokarem (wyjazd z Lublina lub okolic)
  • zakwaterowanie
  • wyżywienie: 2 śniadania, 1 kolację, 1 kolację przy grillu lub ognisko
  • opieka pilota
  • ubezpieczenie NNW
  • podatek VAT

 

Uwagi

Cena nie zawiera biletów wstępu - koszt od osoby ok. 60 zł.

Koszt transportu moze ulec zmianie - uzależniony jest m.in. od liczebności grupy, miejsca wyjazdowego.

 

 

Uwagi: Pilot nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów. W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za realizację zajęć dydaktycznych prowadzonych przez nauczycieli. Nie ingerujemy w zawartość merytoryczną realizowanego w trakcie wyjazdu programu nauczania.

 

Jeśli jesteście zainteresowani kalkulacją takiej wycieczki prosimy o kontakt mailowy lub o wypełnienie Formularza (do pobrania poniżej) i przesłanie go do nas mailem: biuro@watra-travel.pl  lub faxem 81 743 77 75

 

MiejscowośćMiejsce odjazduGodz. odjazduDopłataInformacje dodatkowe
Lublin miejsce wyjazdu do uzgodnienia z grupą 00:00 transport zawarty w cenie pakietu
Inne miejsce/miasto miejsce wyjazdu do uzgodnienia z grupą 00:00 transport zawarty w cenie pakietu
|zamknij okno

Biuro Podróży WATRA TRAVEL, 20-016, ul. Narutowicza 30 tel. +48 81 743 76 56, +48 22 389 76 56, tel. kom. +48 726 06 56 66 fax. +48 81 743 77 75,

design & engine: adm-media.pl