Wyszukaj oferty

Kiedy
Gdzie
Transport
Kategorie
Promocja, last minute
Udogodnienia
Cena minimalna
Cena maksymalna
Zamów katalog
Nie masz czasu?

Wyniki wyszukiwania

|zamknij okno
grecja_zolnierze_1_wt.jpg

Grecja - Peloponez

Zielona Szkoła w Grecji

Grecja / Wycieczka szkolna

Udogodnienia: Wycieczki szkolne

Pokoje: Wg oferty

Wyżywienie: HB

Wycieczka szkolna - Zielona Szkoła

GRECJA: Agii Apostoli - Kanał Koryncki - Ateny - Mykeny - Nafplion - Epidauros - Kalambaka - Meteory - Riwiera Olimpijska

KodTerminCenaDodatkowe opcjeRezerwuj
IX 2015 01-09-2017 — 30-09-2017 cena kalkulowana idnywidualnie dla grupy

1 dzień 

Wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przejazd przez Polskę, Czechy i Austrię. W czasie przejazdu krótkie postoje na posiłki organizowane we własnym zakresie.

2 dzień

Przejazd przez Austrię do Włoch. W godz. południowych przyjazd do Ancony. Wejście  na prom i rejs do Grecji. W trakcie rejsu możliwość wypoczynku, opalania, kąpieli – basen.

3 dzień

Zawinięcie do portu w PATRAS w godzinach południowych. Po dopłynieciu do Grecji kontynuacja podróży autokarem do miejscowości AGII APOSTOLII (ok. 45 km od Aten). W trakcie przejazdu postój nad KANAŁEM KORYNCKIM, łączącym Morze Jońskie z Egejskim, malowniczo oddzielającym Pelopo­nez od Półwyspu Bałkańskiego. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i  nocleg.

4 dzień

Po śniadaniu relaks w AGII APOSTOLII. Kąpiel, plażowanie, wypoczynek. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

5 dzień

Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie ATEN: wzgórze Akropolu z  Partenonem, Propyleje, Świątynia Nike, Erechtejon z Kariatydami, Agora, następnie Wieża Wiatrów, Forum Rzymskie oraz Plaka, Stadion Olimpijski, Łuk Hadriana, Plac Sintagma, zmiana warty przy Pałacu Prezydenckim. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

6 dzień

Po śniadaniu przejazd na Peloponez na zwiedzanie Argolidy: wizyta w starożytnych MYKENACH - „mieście obfitują­cym w złoto", skąd pochodził przywódca Greków w wojnie trojańskiej - Agamemnon. W programie zwiedzanie imponującej starożytnej cytadeli mykeńskiej z Lwią Bramą, kompleksem pałacowym i Skarbcem Atrydów. Spacer po malowniczym, romantycz­nym weneckim miasteczku NAFPLION, pełnym życia kurorcie. Nad miastem góruje kompleks twierdz, skąd po­dziwiać można panoramę Argolidy. Przejazd do EPIDAUROS, gdzie znajduje się ogromne sanktuarium ku czci boga medycyny Asklepiosa z największym z za­chowanych do dzisiejszych czasów teatrem z IV w. p.n.e. o niebywałej akustyce oraz antycznym sta­dionem i fragmentem świętej drogi prowadzącej do portu. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

7 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do miejscowości KALAMBAKA. Zwiedzanie średniowiecznych „zawieszonych w chmurach” KLASZTORÓW METEORA, wizyta w wytwórni ikon. Kontynuacja podróży na Riwierę Olimpijską do miejscowości Leptokaria. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

8 dzień

Po śniadaniu kąpiel, plażowanie i  wypoczynek w na Riwierze Olimpijskiej. Obiadokolacja, nocleg.

9 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Odpoczynek na plaży, kąpiel i plażowanie. Wyjazd z Leptokarii w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Grecję, Macedonię lub Bułgarię.

10 dzień

Przejazd przez Serbię, Węgry i Słowację do Polski. W czasie przejazdu krótkie postoje na posiłki.
   
 

W cenie wycieczki zapewniamy:

  • transport autokarem  wyposażonym  w dvd, barek, WC, klimatyzację, uchylne siedzenia,
  • prom na trasie  Włochy -  Grecja (rozkładane siedzenia lotnicze),
  • zakwaterowanie: 6 noclegów  w pokojach 2 – 4 osobowych z łazienkami,
  • wyżywienie: 6 śniadań, 6 obiadokolacji,
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
  • przewodnika w Atenach,
  • opiekę pilota,
  • ubezpieczenie: NNW – 7.000 PLN, KL – 10.000 EUR, bagaż – 800 PLN,
  • podatek vat marża.

 

Jeśli jesteście zainteresowani kalkulacją takiej wycieczki prosimy o kontakt mailowy lub o wypełnienie Formularza (do pobrania poniżej) i przesłanie go do nas mailem: biuro@watra-travel.pl  lub faxem 81 743 77 75

 

 

MiejscowośćMiejsce odjazduGodz. odjazduDopłataInformacje dodatkowe
Lublin miejsce wyjazdu do uzgodnienia z grupą 00:00 transport zawarty w cenie pakietu
Inne miejsce/miasto miejsce wyjazdu do uzgodnienia z grupą 00:00 transport zawarty w cenie pakietu
|zamknij okno

Biuro Podróży WATRA TRAVEL, 20-016, ul. Narutowicza 30 tel. +48 81 743 76 56, +48 22 389 76 56, tel. kom. +48 726 06 56 66 fax. +48 81 743 77 75,

design & engine: adm-media.pl